Biblioteka

CZE 25, 2026 Jakub Kubielas

W zakończonym niedawno sezonie piłkarskim Granica Ruptawa - wobec wycofania z rozgrywek GKS-u Jastrzębie - była najwyżej funkcjonującym w systemie ligowym klubem z naszego miasta. Trudno jednak zaryzykować stwierdzenie, że były to udane rozgrywki w wykonaniu naszego zespołu.

Spadkowicz z klasy okręgowej w zmaganiach w klasie A zaprezentował się na pewno poniżej oczekiwań. Nasze studio odwiedził wiceprezes Granicy, Artur Nowak, który opowiedział o rozgrywkach, a także m.in. zdradził, kto poprowadzi zespół w najbliższym sezonie. Śmiało można stwierdzić, że na ławce ekipy z Ruptawy zobaczymy legendę jastrzębskiego futbolu.

Nasz gość, jako sędzia piłkarski, podzielił się też swoimi przemyśleniami nt. sędziowania na... mundialu. 

 

nasi partnerzy