Biblioteka
To był bardzo udany weekend dla jastrzębskich judoków. Z medalami podopieczni trenerów Rafała Mączyńskiego i Mateusza Klimka wrócili ze Słowacji, a także z Goczałkowic, gdzie rozegrano Otwarty Puchar Śląska.
Jastrzębianie wzięli udział w 16. PKO Półmaratonie Księżycowym w Rybniku, a najlepiej spisała się Michalina Sienniak, która znów stanęła na podium.
W południowokoreańskim Incheon rozpoczynają się mistrzostwa świata w pływaniu w płetwach, a w 6-osobowej kadrze Polski znajduje się pływak naszego Nautilusa, Jakub Lewicki.