Biblioteka
Za nią 2 miesiące na wodzie. Hanna Szmuk z I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im St. Staszica w Jastrzębiu-Zdroju wróciła z "Niebieskiej Szkoły".
Hania otrzymała stypendium na udział w wyjątkowym rejsie, który łączy praktyczną naukę żeglarstwa z edukacją poza szkolną ławką, która rozwija samodzielność, wytrwałość i umiejętność współpracy.
Jastrzębianka znalazła się w gronie 8 stypendystów z całej Polski.
Nam opowiedziała o wrażeniach z rejsu: co ją zaskoczyło, co ją rozczarowało i czego się nauczyła. Czy poleciłaby taką przygodę na wodzie swoim rówieśnikom?