Biblioteka

CZE 03, 2026 Monika Sokołowska

Za nią 2 miesiące na wodzie. Hanna Szmuk z I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im St. Staszica w Jastrzębiu-Zdroju wróciła z "Niebieskiej Szkoły".

Hania otrzymała stypendium na udział w wyjątkowym rejsie, który łączy praktyczną naukę żeglarstwa z edukacją poza szkolną ławką, która rozwija samodzielność, wytrwałość i umiejętność współpracy.

Jastrzębianka znalazła się w gronie 8 stypendystów z całej Polski.

Nam opowiedziała o wrażeniach z rejsu: co ją zaskoczyło, co ją rozczarowało i czego się nauczyła. Czy poleciłaby taką przygodę na wodzie swoim rówieśnikom?

 

nasi partnerzy